Priestor / Ubytovanie Trenčiansky kraj

Svadobné priestory hotela Elizabeth

Trenčín

Cena:
€ 390

Vyberte si to najlepšie miesto pre vaše zásnuby

Spojte deň začiatku spoločnej budúcnosti s Hotelom Elizabeth**** a vychutnajte si romantickú oslavu Vašich zasnúb. Ponúkame Vám rôzne variácie kanapiek a prípitok šampanským pre Vašich hostí, v novo zrekonštruovanom, secesnom Hoteli Elizabeth****.

Oslávte prvé kroky tohto výnimočného dňa v exkluzívnych priestoroch našich salónikov. Tieto nádherné miestnosti, ktoré dýchajú elegantnou atmosférou sú ako stvorené pre oslavu zásnub.

Na základe dlhodobej tradície a reputácie pre štýl a eleganciu je Hotel Elizabeth**** ideálnym miestom pre veľkú svadbu, ale i pre menšiu, intímnejšiu slávnosť. Naši skúsení svadobní koordinátori budú potešení sa s Vami stretnúť a ponúknuť Vám radu, tak aby príprava na Vašu svadbu prebehla čo najľahšie. A čo viac, na základe vzájomnej konzultácie radi zorganizujeme Vašu svadbu na kľúč.

Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Títo nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš veľký deň, kedy Vaši lásku oslávite s rodinou a priateľmi.

Civilné obrady

V Hoteli Elizabeth**** Vám s radosťou usporiadame intímny, civilný, svadobný obrad. Ponúkame niekoľko tematických miestnosti z ktorých si je možné vybrať, naša kapacita sa pohybuje v rozmedzí od 4 do 70 hosti. Tím Hotela Elizabeth****, s množstvom nazbieraných skúseností, vytvoril vrelú a priateľskú atmosféru ktorá nadchne nielen Vás, ale i Vašich hostí. Pre viac informácií kontaktujte našu svadobnú koordinátorku práve dnes.

Kontaktujte našu svadobnú koordinátorku:
0903 987 949, renata.janosova@hotelelizabeth.sk, alebo svadba@hotelelizabeth.sk

  • Detský kútik
  • Možnosť prinesenia vlastných alko nápojov
  • Možnosť prinesenia vlastných nealko nápojov
  • Možnosť ubytovania
  • Parkovanie pre hostí
  • Prax viac ako 10 rokov
  • Zabezpečenie tlače fotografií

Užívateľská recenzia

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.