Časté otázky

Dodávateľ svadobnej služby alebo tovaru

Registrácia na svadobnom portáli AZsvadba.sk je ZDARMA.
Registráciu si vytvoríte jednoducho cez formulár, kde zadáte svoje meno a e-mailovú adresu. Po registrácii Vám príde potvrdzujúci e-mail s heslom pre prihlásenie.

Po registrácia na svadobnom portáli AZsvadba.sk máte k dispozícii až 3 ponuky ZDARMA.

Po prihlásení sa na svadobný portál AZsvadba.sk máte  „Môj účet“ tlačidlo „Pridať ponuku“, ktorým postupne môžete vytvoriť až 3 ponuky ZDARMA. Pri vypĺňaní ponuky (formuláru) dbajte na správnosť údajov aj kvalitu fotografií, aby ponuka bola kompletná, plnohodnotná a pútavá.

1. Registrácia.

2. Po obdržaní e-mailu s heslom prihlásenie.

3. Vyplnenie údajov do ponuky, pridanie fotografií, príp. videa.

4. Uloženie a okamžité zverejnenie Vašej ponuky.

Overeným dodávateľom služieb sa môžete stať po zaslaní Vašej žiadosti cez náš kontaktný formulár. Po prehodnotení Vašej žiadosti Vám bude e-mailom zaslaná naša odpoveď, či ste sa na našom portáli stali overeným dodávateľom.
overeny
ZAŠLITE NÁM VAŠU ŽIADOSŤ CEZ KONTAKTNÝ FORMULÁR.

Vaša ponuka môže byť doporučená  po zaslaní Vašej žiadosti cez náš kontaktný formulár. Po prehodnotení Vašej žiadosti Vám bude e-mailom zaslaná naša odpoveď, či Vaša ponuka bude našim portálom doporučená.

ZAŠLITE NÁM VAŠU ŽIADOSŤ CEZ KONTAKTNÝ FORMULÁR.

Bežný užívateľ AZsvadba.sk

Registrácia na svadobnom portáli AZsvadba.sk je ZDARMA.
Registrovaný užívateľ si môže prehľadnejšie označiť zaujímavých dodávateľov a neskôr sa k nim pohodlne vrátiť. Máte k dispozícii aj multifilter, s ktorým si viete nájsť dodávateľom z viacerých odvetví jedným kliknutím. Ďalej máte k dispozícii aplikácie „Checklist“ a „Rozpočet svadby“. Navyše môže pomôcť ďalším čitateľom svojim hodnotením dodávateľa.

V našom svadobnom vyhľadávači si jednoducho zvolíte požadovaný typ služby alebo tovaru z ponúkaných kategórií a miesta. Po Multi filtrácii môžete jednoducho prezerať ponuky a referencie dodávateľov a vybrať si toho správneho.

Pohodlne a na jednom mieste.

Keď budete mať svojho dodávateľa už vybraného, stačí ho kontaktovať telefonicky alebo pohodlne a jednoducho pomocou formulára pri jeho ponuke.

Kontaktujete priamo človeka, ktorého potrebujete a bez zbytočného pátrania na viac miestach:)