Fotografi Bratislavský kraj

Historické svadobné portréty na film

Borská 1, Bratislava

Cena:
€ 90

Svadobná fotografia je ideálnou príležitosťou využiť aj historické fotoaparáty, akými sa fotili Vaši starí rodičia a ich rodičia. Neopakovateľná charizma  čiernobielych historických fotografií zhotovených na originálny stredoformátový film, dokonale dotvárajú Vaše svadobné albumy.

Svadobné fotografie na film ponúkame v nasledovných variantoch: 

  • súčasť digitálnych fotografických svadobných služieb – objednáte si nás ako svadobného fotografa a ako súčasť odovzdaných fotografií získate aj napríklad svadobné portréty na film (ktoré by sa za štandardných okolností zachytili na moderný digitálny fotoaparát),
  • objednáte si nás len na svadobné portréty, ktoré zhotovíme pomocou historických fotoaparátov na film (získate tak napríklad 12 alebo 24 historických portrétnych fotografií)
  • môžete si objednať aj fotenie celej svadby pomocou historických fotoaparátov na film

Fotografie  vznikajú na negatívny film veľkosti 6×6 cm, ktorý následne v tmavej komore ručne vyvolávame. Pokračujeme digitálnym skenovaním na špeciálnom filmovom skenery, kde vieme dosiahnuť až 625 megapixelovú veľkosť fotografií. Výsledné fotografie tak svojou kvalitou vedia niekoľkonásobne predbehnúť digitálnu fotografiu a sú vhodné pre tlač veľkých formátov.

Fotografie môžeme po digitalizovaní (zoskenovaní) tlačiť modernou technológiou atramentom na fotopapier alebo pokračovať v originálnej historickej dobovej technike a síce osvitom cez zväčšovák na klasický fotopapier čím máte 100% dobovú spomienku na Váš svadobný deň. 

Tieto fotografie ale nedisponujú len vysokou kvalitou ale predovšetkým svojím jedinečným filmovým lookom. Používame originálne historické fotoaparáty, ktoré Vás už pri samotnom fotení očaria a prenesú o viac ako storočie späť v čase.


Celé naše portfólio ako aj Cenník a odpovede na Vaše otázky nájdete na našom webe:

www.svadobny-fotograf-kameraman.sk

  • Prax viac ako 10 rokov
  • Zabezpečenie tlače fotografií

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.