Vendor Profile | AZ svadba - Váš svadobný portál

Aeternus  Pictures

Borská 674/1, 841 04. Bratislava
0915 803 491
Profesionálny fotograf pre Vašu svadbu | 17 ročné skúsenosti

Váš neopakovateľný deň zachytený nami, … navždy … so 17 ročnými skúsenosťami

Svadba je udalosť, ktorá presahuje časový horizont a fotografie z nej slúžia ako spomienka pre niekoľko ďalších generácií.

Keď sa svadba skončí, zjedia sa posledné koláče, vypije sa posledné víno a vyzlečú sa svadobné šaty, sú to práve fotografie, ktoré ako jediné pretrvajú večne – navždy, po latinsky Aeternus, odkiaľ pochádza aj naše umelecké meno Aeternus Pictures – teda večné obrázky.

Naša svadobná fotografická činnosť je typická využitím romantických teplých tónov a pastelovej škály farieb. Preferujeme prácu s "momentom" než strojené pózy.  Svadbu nechávame plynúť a my sa snažíme splynúť s ňou a počas toho zachytiť momenty našim vlastným rukopisom.

Svadobná fotografia je ideálnou príležitosťou využiť aj historické fotoaparáty, akými sa fotili Vaši starí rodičia a ich rodičia. Neopakovateľná charizma  čiernobielych historických fotografií zhotovených na originálny stredoformátový film, dokonale dotvára nami vyhotovené svadobné albumy.

---

Ak máte záujem pozrieť si celé naše fotografické portfólio, cenník a odpovede na Vaše časté otázky, prosím navštívte náš web www.svadobny-fotograf-kameraman.sk

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.