DJs Košický kraj

Dj na svadby

Juhoslovanska3

Cena:
€ 400

DJ – PROFESIONAL –  hudba – moderovanie  na SVADBY,rodinne oslavy(50-tky)stuzkove,plesy, firemne akcie,  a ine, 30r. prax a skusenosti, siroky repertoar vsetkych zanrov pre vsetky vekove kategorie,aj podla Vasich poziadaviek,ktore spolocne preberieme na stretnuti pred svadbou,serioznost,spolahlivost,kvalita a profesionalita,POZRITE SI VIDEO UKAZKY,KTORE NAJDETE DOLE POD TEXTOM,svetelne efekty su samozrejmostou.

NEPODCENUJTE VYBER DJ-ja NA SVADBU A NEROZHODUJTE SA LEN PODLA CENY HUDBA, ZABAVA JE NAJDOLEZITEJSIA VEC NA SVADOBNEJ HOSTINE !!!

3 komentáre k ponuke “Dj na svadby

 • djmilano

  02, február,2018 6 rokov ago

  Svadba 29.7.2017, Metropol SNV

  Boris a Zuzka 08.08.2017
  ***** Profesionálny, dochviľny, zodpovedný a skúsený DJ! 🙂 *****
  Bezproblémová komunikácia kedykoľvek sme potrebovali ! 🙂 Dodržal všetko načom sme sa dohodli na osobnom stretnutí. Otvorený všetkým požiadavkam, pričom ich vedel usmerniť a dokázal nám pradiť s vecami, ktoré by nás mono ani nenapadli, čo bolo super!
  Na svadbu prišiel skôr, pripravený, zahral všetko čo sme si priali a parádne to doplnill hudbou zo svojho repertoáru. Komunikácia aj počas svadby – super 🙂 Bavili sa naozaj všetci od malých detí až po najstarších hostí. Slováci, Česi, Rakúšania, Nemci, Taliani…no všetci sa zabávali a tancovali. A to tancovalo sa od začiatku až do konca do 5 rána.
  Naozaj profi robotka, boli sme veľmi spokojní a určite budeme odporúčať ďalšim! Ďakujeme!
  #borisazuzka

 • djmilano

  02, február,2018 6 rokov ago

  Svadba Humenné HOTEL ALIBABA 2017

  Lucia a Marek 29.11.2016
  Pán DJ Milan Nagy hral skvele, zábava bola super, všetci hostia si pochvaľovali. Dohoda pred svadbou bola na vysokej úrovni, so všetkým sme boli spokojní.

  Ak chcete mix klasických svadobných pesničiek a modernej hudby aby sa bavili všetci, DJ Milan Nagy je najlepšia voľba!

 • djmilano

  02, február,2018 6 rokov ago

  Svadba 12.8.2017 Hotel Polo

  Vladimir a Maria 18.08.2017
  Boli sme velmi spokojni, aj co sa tyka hudby aj komunikacie, dokonca aj stare babky tancovali 🙂 Zahrali ste nam aj to co sme si priali aj starsie veci aj modernejsie. Hostia boli spokojny a dobre sa zabavili. Dakujeme!

  Viac tu: http://m.dj-na-svadby.sk/reference/

Užívateľská recenzia

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.