DJs Košický kraj

Dj na svadby

Juhoslovanska3

Cena:
€ 400

DJ – PROFESIONAL –  hudba – moderovanie  na SVADBY,rodinne oslavy(50-tky)stuzkove,plesy, firemne akcie,  a ine, 30r. prax a skusenosti, siroky repertoar vsetkych zanrov pre vsetky vekove kategorie,aj podla Vasich poziadaviek,ktore spolocne preberieme na stretnuti pred svadbou,serioznost,spolahlivost,kvalita a profesionalita,POZRITE SI VIDEO UKAZKY,KTORE NAJDETE DOLE POD TEXTOM,svetelne efekty su samozrejmostou.

NEPODCENUJTE VYBER DJ-ja NA SVADBU A NEROZHODUJTE SA LEN PODLA CENY HUDBA, ZABAVA JE NAJDOLEZITEJSIA VEC NA SVADOBNEJ HOSTINE !!

2 komentáre k ponuke “Dj na svadby

 • djmilano

  02, február,2018 6 rokov ago

  Svadba 29.7.2017, Metropol SNV

  Boris a Zuzka 08.08.2017
  ***** Profesionálny, dochviľny, zodpovedný a skúsený DJ! 🙂 *****
  Bezproblémová komunikácia kedykoľvek sme potrebovali ! 🙂 Dodržal všetko načom sme sa dohodli na osobnom stretnutí. Otvorený všetkým požiadavkam, pričom ich vedel usmerniť a dokázal nám pradiť s vecami, ktoré by nás mono ani nenapadli, čo bolo super!
  Na svadbu prišiel skôr, pripravený, zahral všetko čo sme si priali a parádne to doplnill hudbou zo svojho repertoáru. Komunikácia aj počas svadby – super 🙂 Bavili sa naozaj všetci od malých detí až po najstarších hostí. Slováci, Česi, Rakúšania, Nemci, Taliani…no všetci sa zabávali a tancovali. A to tancovalo sa od začiatku až do konca do 5 rána.
  Naozaj profi robotka, boli sme veľmi spokojní a určite budeme odporúčať ďalšim! Ďakujeme!
  #borisazuzka

  Viac tu: http://m.dj-na-svadby.sk/reference/

 • djmilano

  02, február,2018 6 rokov ago

  Svadba 12.8.2017 Hotel Polo

  Vladimir a Maria 18.08.2017
  Boli sme velmi spokojni, aj co sa tyka hudby aj komunikacie, dokonca aj stare babky tancovali 🙂 Zahrali ste nam aj to co sme si priali aj starsie veci aj modernejsie. Hostia boli spokojny a dobre sa zabavili. Dakujeme!

  Viac tu: http://m.dj-na-svadby.sk/reference/

Užívateľská recenzia

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.