Kameramani Košický kraj

Svadobný klip + film

Hornádska 4, Spišské Vlachy

Cena:
€ 900

Kto som?

Ahojte, tu Tibor, svadobný kameraman a spolu s manželkou – fotografkou už viac než 5 rokov uchovávame tie najkrajšie momenty dvoch zaľúbených ľudí. Svadby doslova milujem, žijem nimi a silné emócie, ktoré celý deň zažívam so svadobčanmi prenášam v postprodukcii do finálneho videa. Emócie z Vášho najkrajšieho dňa si tak pripomeniete kedykoľvek.

Akú hodnotu získajú naši klienti?

Osobný, ľudský, priateľský prístup. Rady, tipy, ktoré zdieľame s našimi zákazníkmi cez sociálne siete, široký okruh profesionálov z brandže, ktorých môžem odporučiť.

Čo obsahuje balík Svadobný film + klip?

Klip, krátky svadobný film, ktorý za 3-8 minút pripomenie všetky dôležité momenty svadobného dňa. Prípravený na zdielanie na všetkých sociálnych sieťach a emailom cez odkaz na úložisku.

Film, 40-120 minútový kompletný svadobný deň, vrátane príprav nevesty (vlasy + makeup), obliekanie nevesty a ženícha, odpytavanie, obrad v kostole, príhovory, ´´posvadobné natáčanie´´ vo svadobný deň, hry, čepčenie, redový tanec a zábavu. 

Ako a kedy mi bude dodaný výsledný film?

Klip + Film bude dodaný na zdieľanom úložisku, dostupnom pre všetkých. Rovnako v darčekovej krabičke na kvalitnom pamäťovom médiu. Finálny film bude dodaný do 90 dní od svadobného dňa, robím ale všetko preto, aby sa ku Vám dostal oveľa skôr 🙂

Kde nájdete moju tvorbu?

www.vassovci.com

www.vassovci.com/video-produkcia

www.instagram.com/vassovci

www.facebook.com/vassovci

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.