Priestor / Ubytovanie Trenčiansky kraj

ELITE Hotel & Restaurant

SNP 874/100, 018 51 Nová Dubnica

Cena:
€ 69

ELITE Hotel & Restaurant je miesto ako stvorené pre Vašu návštevu spojenú s prácou alebo relaxom. Nájdete nás v Novej Dubnici, len 5 minút od zjazdu z diaľnice D1. Môžete si vybrať z viacerých typov izieb, pričom každá z nich je vybavená televíziou so satelitným príjmom, wi-fi pripojením, sprchovacím kútom alebo vaňou a toaletou. Naše služby ponúkame na základe rezervácií, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť, že Vám náš personál bude plne k dispozícii a postará sa o príjemné chvíle strávené v našom hoteli.

Hotel Vás privíta štýlovým interiérom, moderným vybavením, výnimočnou kvalitou gastronómie a servisu. Z bohatého portfólia služieb si vyberú i tí najnáročnejší zákazníci. Tím ELITE Hotel & Restaurant sa postará o komplexné služby spojené s organizáciou konferencií, školení či seminárov. Naši profesionáli Vám ponúknu služby spojené s organizáciou firemných podujatí, tematických teambuildingových akcií, osláv či svadieb. Postaráme sa o celkovú organizáciu Vášho podujatia, od technického zabezpečenia po kreatívny program a poctivý catering pripravený z tých najlepších ingrediencií. Pripravíme pre Vás, Vašich hostí a zamestnancov skvelú akciu presne na mieru.

Dovoľte nám postarať sa o Váš jedinečný svadobný deň.  Spečaťte svoju lásku a povedzte si svoje „ÁNO“ v Hoteli ELITE. Krásny interiér, romantická svadobná výzdoba, možnosť usporiadať svadobný obrad v priestoroch hotela alebo na hotelovej terase, červený koberec, sviečky, či tóny klavíra zaručia nezabudnuteľné čarovné momenty Vášho veľkého dňa. 

15 % zľava na svadbu realizovanú počas týždňa

 

 

  • Možnosť ubytovania
  • Parkovanie pre hostí
  • Prax viac ako 10 rokov

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.