Priestor / Ubytovanie Trenčiansky kraj

SVADBA V KURSALONE

Kursalon

Plánujete svoj veľký deň a hľadáte čarovný svadobný priestor? Prijmite pozvanie na Deň otvorených dverí do vynoveného Kursalonu už v nedeľu 16. februára.

Priestor si môžete pozrieť pohodlne sami, alebo v sprievode našich kolegov, ktorí vám radi predstavia možnosti organizácie svadby u nás.

? Kursalon sa nachádza v pokojnom prostredí kúpeľného parku a už niekoľko rokov patrí medzi vyhľadávané svadobné miesta. Párom do blížiacej sa svadobnej sezóny ponúka vynovené priestory dizajnovej reštaurácie, salónika, historickú koncertnú sálu, lounge terasu a priestranný anglický park.

? Počas Dňa otvorených dverí budú pre vás k dispozícií dekoratérky a svadobné koordinátorky z agentúry SpicyWedding. Okrem prehliadky priestorov sa s vami radi porozprávajú o vašej svadobnej predstave, dekoráciách, koordinácii či možnosti kompletnej organizácie svadby.

REGISTRÁCIA
? Vstup na Deň otvorených dverí do Kursalonu je zdarma, stačí sa len zaregistrovať prostredníctvom formulára na https://bit.ly/2NQLGti.

Nechajte sa previesť už 16. februára našimi priestormi, strávte u nás príjemnú nedeľu a pri kávičke si ujasnite svoju svadobnú predstavu.

Tešíme sa na vás!
Tím Kursalon Trenčianske Teplice & Svadobná agentúra SpicyWedding

Užívateľská recenzia

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.