Fotografi Trenčiansky kraj Featured

Komplexný balík, – od obradu až po prvý tanec

Prievidza

Cena:
€ 500 - € 1500

 

Komplexný balík – cca 500€

Privítania svadobčanov, Svadobný obrad, Začiatok svadobnej hostiny, Portrétne fotografovanie svadobnej dvojice, Gratulácie svadobčanov, Spoločné skupinové fotografie, Slávnostný prípitok, Svadobná hostina, Prvý tanec.

Portrétne Fotografovanie vieme po dohode zrealizovať na základe požiadaviek klientov aj v iný ako svadobný deň, čo je aj najviac využívaná možnosť bez nervov, steresu, napatia. Portrétne fotografie neskôr upravujem, retušujem a tu je dokonca aj možnosť nafotené fotografie premietať počas prvej večere čo mimoriadne spestruje celkovú atmosféru a napomáha k dobrej nálade. Je veľkým plusom, nafotiť aj zábavné veselé momenty.

Svadobné portrétne fotografie neskôr upravujem alebo retušujem a z tohto dôvodu už keď fotím, musím vedieť, asi ako bude fotografia vyzerať v konečnom dôsledku.

Každá jedna fotografia si vyžaduje svoj čas na uvedenie do finálného stavu a neni to 5 minút práce, ale Vaša pleť bude po retušovaní krásna, alebo postava chudšia, alebo mohutnejšia a to všetko podľa vašich požiadaviek a dokonca vieme odretušovať aj svokru, upravím vám oči, ústa, meke-up, prsia, vlasy, nohy, no všetko načo si len zmyslíte.

Okrem svadobného obradu, budú na fotografiach aj gratulácie svadobčanov, spoločné skupinové fotografie. Počas slávnostnej svadobnej hostiny sa zameriavam na detaily a svadobnú výzdobu ktorá je neodmysliteľnou časťou. Tiež je potrebné spomenúť nafotenie privítania svadobčanov, či slávnostný prípitok, večera, prvý tanec mladomanželov musí tento balík obsahovať. Pokiaľ je časový rozvrh postavný tak, že stihnem nafotiť aj krájanie svadobnej torty, tak to je super. Na fotografiach je viac ako nutné, zachytiť všetkých prítomných vrátane detí. Celkový počet výstupných fotografii začína od počtu od 450 po xy fotografií.

Najžiadanejší balík – cena dohodou – možnosti k výberu:

-Predsvadobné rande

-Portrety

-Príprava nevesty u Vás doma,

– príprava v kaderníckom salóne.

-Detaily svadobnej výzdoby.

-Privítanie svadobčanov

-Svadobný obrad

-Gratulácie svadobčanov

-Spoločné skupinové fotografie.

-Slávnostný prípitok

-Večera,

-Prvý tanec mladomanželov,

-Krájanie svadobnej torty,

-Tanečná zábava,

-Polnočné začepčenie nevesty

-Prezlečenie svadobného páru do druhých šiat.

-Každý jeden hosť,

-Svadobný obraz 75 x 50cm na plátne

Počet výstupov v najžiadanejšom balíku je cca od 700 až xy upravených a aj retušovaných fotografií a jedného vytlačeného obrazu.

  • Prax viac ako 10 rokov
  • Zabezpečenie tlače fotografií

Užívateľská recenzia

* Začiarkavacie políčko GDPR je povinné

*

Súhlasím

Kontaktujte dodávateľa

Vyplňte Vase údaje a dodávateľ sa Vám ozve v čo najkratšom čase.